Kurumsal

   Ofisimiz amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve müvekkillerine hak ettikleri kaliteli ve etkin hizmeti sunabilmek amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

     Her müvekkile özenle yaklaşan ofisimiz global bir hukuk bürosu olma hedefinde ilerlemekte ve bu hedef doğrultusunda yerli, yabancı, gerçek ve tüzel kişiler olmak üzere geniş bir müvekkil çevresine hizmet sağlamaktadır.

     Adalet olgusuna olan derin inancımız ve hak sahiplerinin ihtiyaç duydukları çözüme kolay, hızlı ve işlevsel yoldan ulaşmalarını sağlama gayretimiz kuruluşumuzdan bu yana devam etmiştir. Bu motivasyon altında, temsil ettiğimiz müvekkillere, yüksek kalitede hukuki hizmet sağlamak ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri önlemek için tüm gayretimizle çalışmaktayız.

     Ofisimiz sigorta hukuku ve tazminat hukuku başta olmak üzere; iş, aile, ceza, ticaret hukuku gibi hukukun birçok alanında yoğun çalışmalarını sürdüren, alanında uzman, genç ve dinamik 6 avukat ve 2 stajyer avukattan oluşan kadrosu ile müvekkillerin hukuki talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemekte ve bu hedefe ulaşmak amacıyla özveriyle hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Güven, hız ve istikrar noktasından hareket ettiğimiz ofisimizde, kısa sürede sorununuzu çözüme kavuşturmak asli görevimizdir.

Av. Aytekin AYDIN